Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Apple Music Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

Apple Music Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...
Hizlipro.com

Apple Music Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

iPhone, iPad veya iPod Touch ile bu işlemi gerçekleştirmek için: Ayarlar sekmesinden ‘’iTunes ve App Store’’a girilir. Ekranın üst tarafında bulunan kişisel Apple Kimliği seçilir, ‘’Apple Kimliğini Göster’’ seçeneğine dokunulduktan sonra giriş yapılması veya Touch ID kullanılması gerekebilir. Diğer bir aşama olarak Aboneliklere girilir, yönetilmek istenilen aboneliğe dokunulur. Karşımıza çıkan ‘’Aboneliği İptal Et’’ seçeneğine tıklayarak Apple Music üyeliğinizi iptal etmiş olursunuz.

PC’nizde veya Mac’inizde iptal işlemini gerçekleştirmek için; İlk olarak iTunes açılır. Sağ üst köşede bulunan kullanıcı ismine tıklanıp, açılan pencereden ‘’Hesap Bilgileri’’ seçilir. Açılan sayfa da ki ‘’Ayarlar’’ menüsünün alt kısmında bulunan ‘’Abonelikler’’ yazısının yan tarafında yer alan ‘’Yönet’’ sekmesine tıklanır. Gelen ekranda bulunan ‘’Otomatik Yenileme’’ bölümünü kapalı hale getirerek Apple Music üyeliği iptal edilmiş olunur. Tekrar aktif hale getirilmediği sürece Apple Music üyeliği otomatik olarak yenilenmez ve kullanıcılardan herhangi bir ücret kesilmez.

Apple Music Üyeliği Nasıl Alınır?

Apple Music’e üye olmak için varsa mevcut Apple kimliğiyle giriş yapılarak basit bir şekilde üye olunabilir yoksa uygulama içerisinden Apple kimliği oluşturulup üyelik gerçekleştirilir. Üyelikten sonra Apple firması kullanıcılarına bir deneme süreci sunuyor. Bu süreçte herhangi bir ücret ödemeden 3 ay boyunca reklamsız ve sınırsız olarak müzik dinleme keyfi sürdürülebilir. Deneme sürecinden sonra her ay otomatik olarak Apple aboneliği 9.99 TL karşılığında yenilenir. Deneme sürecinden memnun kalınmadıysa ve para ödemek istenilmiyorsa aboneliği iptal etmek mümkün. Ülkemizde olmamakla beraber bazı ülkelerde Apple Music uygulamasından öğrenciler indirimli bir şekilde faydalanabiliyor.

Apple Music Nedir?

Apple firması tarafından oluşturulmuş basit kullanımının yanı sıra kapsamlı ve oldukça gelişmiş özelliklere sahip bir müzik çalar uygulamasıdır. Aynı zamanda internet radyosu olarak kullanılabilirliği var.

Bir birinden güzel kızlarla tanışmak için gaziantep escort bayan sitesini inceleyebilirsin.

Apple Music Üyeliği Nasıl İptal Edilir? YAPILAN YORUMLAR