Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Deep Freeze Enterprise 8.23

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

AYARLARI YAPTIKTAN SONRA, HER RESETTE PC NİZ %100 ESKİ HALİNE GELECEKTİR !!
VİRÜS TROJEN YEMİŞ OLSANIZ BİLE RESETTE %100 TEMİZ BİR BİLGİSAYAR
HİZLİPRO.COM AİLESİ BÜYÜYOR HERKESE TEŞEKKÜRLER.

Deep Freeze Service hatası, rastgele çökme. Derin Dondurma İşleme Hatası, Windows’a katıştırıldığında mavi ekran çözüldü. Deep Freeze taşınabilir depolama aygıtlarını devre dışı bıraktığında sorunları ele alıyor. Bilgisayar çöktüğünde hataların ele alınması Deep Freeze’nin kurulum işlemi sırasında Harici USB 3.0 sürücüleri yüklenir. Deep Freeze’yi yüklerken hatalarla başa çıkma, HP Drive Encryption yazılımı önyükleme yapmaz.

ThawSpaces hata işleme, arka plandan görüntülenecek şekilde taşınamaz. Cloud Connector hata işleme yalnızca geçerli bir lisans olduğunda ve etkinleştirildiğinde desteklenir.
Yükleme sihirbazındaki hataları işleme, ThawSpace iletişim kutusu, ThawSpace oluşturma özelliğini devre dışı bırakarak varsayılan olarak başlatılmalıdır.

Hata Kullanımı Derin Dondurma yüklüdür, ancak görüntüleme durumu süresi dolduğunda, Deep Freeze kurulumunun sona erme sonrasında iptal edildiği sisteme yüklenmişse bu aracı kullanın. Hataları işleme Cloud Agent yüklüyse yükleme sırasında Cloud Connector iletişim kutusu görüntülenmez. Deep Freeze hata işleme sistemi tepsisinde gösterilmiyor.

Bilgisayara kurulum sırasında hata mesajı görüntülenmesi yanlış işleniyor Deep Freeze Standard, Deep Freeze yüklendi Cloud. Deep Freeze, yönetici kullanıcısı olmasa da yavaşlarken veya başlatırken hata işleme koyuyor.

 

 

Bu yazılım anında orijinal bilgisayar yapılandırmalarını korur ve korur ve sabit sürücüyü dondurarak düzenli PC bakımına olan ihtiyacı ortadan kaldırırken, sınırsız iş istasyonunun işlenmesine izin verir. İş istasyonunda yapılan değişiklikler ne olursa olsun, bilgisayarı orijinal durumuna geri yüklemek için yeniden başlatmanız yeterlidir. Sonuç, korunan bir bilgisayar ağıdır ve kesinlikle hiçbir virüs veya istenmeyen programları içermektedir.

Deep Freeze, sabit sürücü koruma modunu akıllıca sunar, optimum işi oluşturmak için bir veya daha fazla sabit sürücüyü aynı anda dondurma seçeneğine sahiptir. Programı ilk kez yeniden başlattığınızda donma modunu korumak için bir şifre girmenizi istersiniz. Düzenleme modunu doğrulamak veya yazılımı kaldırmak için bu şifreyi unutmayın.

Derin Dondurucu Standardının bazı temel özellikleri
 
Tam koruma

Yeniden başlattıktan hemen sonra% 100 iş istasyonunun kurtarılmasını sağlayın.
Bir şifre verin ve güvenlik rejimini tamamlayın.
Birden çok sabit sürücüyü ve bölümleri korur.
Entegre etme ve uyumlu olma özelliği

Çoklu önyükleme ortamını destekler.
Basit kurulum.
SCSI, ATA, SATA ve IDE sabit disk sürücülerini destekler.
Destek dosya sistemleri FAT, FAT32, NTFS ...
6 dili destekler.
Deep Freeze Enterprise 8.23 YAPILAN YORUMLAR