Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Digital tv tuner device registration application Nasıl Kaldırılır

Digital tv tuner device registration application Nasıl Kaldırılır

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Digital tv tuner device registration application Nasıl Kaldırılır

 

Bazı durumlarda, bilgisayarınızın bir anda o kadar yavaşlaştığını, neredeyse kullanmanın imkansız olduğunu fark etmiş olabilirsiniz.

Antivirüsünüzü kullanarak bir tarama yaparak birkaç programla karşılaşabilirsiniz ve bunlardan biri dijital TV alıcısı cihaz kayıt uygulaması olacaktır .

 

Bu gerçekten doğruysa, daha önce ana hatlarıyla belirtilen adımları izleyerek programı güvenle kaldırabilirsiniz. Ancak bundan önce, öncelikle bu uygulamanın ne hakkında olduğunu bize bildirin.

Dijital TV Tuner Cihazı Kayıt Uygulaması Nedir?

Dijital TV alıcısı cihaz kayıt uygulaması, Windows Media Center’ın bir parçası olan zamanlanmış bir görevdir. Üstün dijital kablo kanallarını doğrudan bilgisayarınızdaki kablolu yayın sağlayıcınızdan izlemenizi sağlar. Aynı şekilde ehprivjob.exe olarak da bilinir ve sisteminize kurulu bir yazılımdan kaynaklanan sistem dışı bir işlemdir.

Yüklü programların çoğu sisteminizde ve kayıt defterinde veri depolayacağından, geçersiz girdilerin oluşmasına neden olan parçalanmaya neden olabilir, bu da bilgisayarınızın performansını yavaşlatır.

 

Nasıl Düzeltilir

1. Düzeltme: Windows Özelliklerini Kapat

Quora kullanıcısı tarafından önerilen ilk düzeltme, Windows özelliklerinin kapatılmasını içerir. Bu, aşağıdaki adımlar kullanılarak gerçekleştirilebilir:

  1. Windows tuşuna basarak veya Başlat düğmesini tıklayıp ardından Denetim Masası yazarak Denetim Masanızı açın. Göründüğünde Enter tuşuna basın.
  2. Denetim Masanızda Programlar ve Özellikler öğesini arayın ve tıklayın.
  3. Alternatif olarak, Çalıştır iletişim kutunuzu aynı anda Windows tuşu + R tuşlarına basarak da açabilirsiniz. İletişim kutusu açıldığında, appwiz.cpl yazın ve ardından Tamam’a tıklayın veya Enter’a basın.
  4. Windows özelliğini aç veya kapat seçeneğini tıklatın.
  5. Aşağı kaydırın ve Medya Özellikleri’ni arayın, ardından genişletmek için + işaretini tıklayın.
  6. Windows Media Center’ı arayın ve ardından hemen yanındaki kutunun işaretini kaldırın.
  7. Değişiklikleri uygulamak için Tamam’ı tıklayın.
  8. Sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın.
Digital tv tuner device registration application Nasıl Kaldırılır YAPILAN YORUMLAR