Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Hizlipro.com

DOFUS Pets – DOFUS Evcil Hayvanları

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Bir bebeği Bow Meow, Tofu ya da Boon olarak kabul edin, her gün ona bakmak, onun eğitimini, yiyeceklerini ve temizliğini yapın, ilerlemesine rehberlik edin … ve Ankama oyunlarında onunla buluşun!


ADOPT’A PETI SEÇİN Otomai’nin asistanlığı olun, ilgilenmek istediğiniz hayvanı seçin – bir Tofu, Yayılmış Meow veya Boon olsun – ve evcil hayvan sahibi olma macerasına başlayın.

– YENİ ŞİRKETİNİZİN BAKIMI
Sadece doğdunuz ve büyüdükçe sürekli yardımınıza ihtiyacınız olacak: yiyecek getirin, hasta olduğunda bakım yapın, yaşam alanını temizleyin, yorgun olduğunda yatın ve eğitin Arzularına cevap vererek veya onun kaprislerine şımartmayı reddederek beğenirsiniz.

– BİR KENDİ PETİNE BİR KENDİNE BÜYÜYEYİN YARDIMI
Evcil hayvanınızı farklı dişli ile özelleştirin: şapkalar, kronlar, gözlükler, maskeler, aksesuarlar, Ve daha fazlası … ve çevresi, dekoru değiştirerek ve yaşam alanını düzenleyerek.

– SİZE GİBİ
YÜKSELTİN Her eyleminiz boyunca, yoldaşınıza 6 olası evrimden birine yönelmelisiniz: çocuk, yetişkin ve olgun aşamalar boyunca Ölçülmüş, Boğuk, Icky, Büyüleyici, Bereketli veya Brakmarian’a dönüşecek Şeklindedir ve görünüşü buna göre değişecektir.

– EĞLENCE MİNİGAMALARINI Oyna Bulb
Adventure, CCC Combo, Tap’Tiche ve daha pek çok şeyi içeren mini oyunlarda oynamaya çalışarak evcil hayvanınızı iyi vakit geçirin. Bazı kamas kazanmanın eğlenceli yolu!

– TOPLUM İLE BAĞLANABİLİR VE YENİ DOSTLAR OLUN
Ankama ve Facebook arkadaşlarınızı ekleyin, minigamese meydan okuyun, onları ziyaret edin, onları “seviyor” Ve yerini istila etmek için gelen larvaları ortadan kaldırarak kamas toplayın.
Sosyal medyada eğlenceli anları paylaşmak için fotoğraf makinenizi ve mikrofonunuzu kullanın!

– ANKAMA OYUNLARINDA KİMLİĞİNİZİ BULMAK
DOFUS Pets oynamayı bitirdikten sonra DOFUS, DOFUS Touch, WAKFU ve yakında KROSMAGA’da evcil hayvanınızın kilidini açarak maceranın devam etmesini sağlayın!

+ DAHA İYİ BÜYÜK ÖZELLİKLER
– Oyunda ilerledikçe, hediye kilidini açın.
– Mümkün olduğu kadar çok hediye kazanmak için Fortune Wheel’i döndürerek Ecaflip’s Luck’ı deneyin.
– Evcil hayvanlarınızı, yiyecek, şifa veya kamas toplamak için görevlerde gönderin.
– Günlük ödüllerin kilidini açmak için her gün oturum açın!

 

DOFUS Pets – DOFUS Evcil Hayvanları Tanıtım Videosu

DOFUS Pets – DOFUS Evcil Hayvanları BENZER İÇERİKLER
DOFUS Pets – DOFUS Evcil Hayvanları YAPILAN YORUMLAR