Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Facebook Video İndirme Programı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

YTD Video Downloader , Windows ve OS X çalıştıran bilgisayarlarda YouTube ve Google Video gibi sitelerden video indirmek için ücretsiz bir programdır . Uygulama, video dosyalarını FLV ve MP4’e kaydetmenize izin verir. YTD Video Downloader ayrıca, daha önce bahsedilen iki biçimi AVI, MOV, WMV ve MP3’e dönüştürmenize olanak tanıyan bir dönüştürücüye de sahiptir.

YTD VIDEO DOWNLOADER, YOUTUBE’DAN FILM INDIRMEK IÇIN KULLANIŞLI BIR PROGRAMDIR

Programın çalışması web sayfasının kaynak adresini film kullanıcısı ile kopyalamak ve indirmeyi başlatmaktır.

YTD Video Downloader, internetten, özellikle en popüler YouTube’dan videolar indirmek için pratik ve popüler bir programdır. Videoları bilgisayarınızın sabit sürücüsüne indirebilme özelliğiyle, internete bağlanmanıza gerek kalmadan daha sonra izleyebilirsiniz. Bu, seyahat ederken yararlıdır ve veri aktarım limitini kaybetmek istemiyoruz.

YTD Video Downloader’ın film ve özelliklerini indirmek

YTD Video Downloader, daha az deneyimli olanları bile rahatsız etmeyecek, kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Tek yapmanız gereken İndir düğmesindeki boş beyaz kutuyu doldurun , adresinizi film görüntüsüne yapıştırın ve ardından kullanılabilir video dosyası kalitesini seçin. YTD Video Downloader aslında sistem panosunu izleyerek kopyalanan bağlantıyı otomatik olarak web tarayıcısından yapıştırır .

Belirli cihazlar için dönüştürme

Varsayılan olarak, program video dosyalarını orijinal formatında indirir, ancak videoyu iPhone uyumlu bir dosya, iPod, iPad, PSP ve cep telefonu yaratacak şekilde dönüştürmek mümkündür. YTD Video Downloader indirilen film klibini 3GP , AVI , MP4 , MOV ve WMV formatına dönüştürmenize izin verir . Buna ek olarak, ses dosyasının kendisini bir MP3 dosyasında saklamak da mümkündür . Dönüşümden önce, gelecek sonuç dosyasının kalitesini seçebileceğiz. Dört ayar vardır: Yüksek, Optimus, Ortalama ve Düşük.

Tek videoların ücretsiz indirilmesi

YTD Video Downloader, kullanımı kolay değil aynı zamanda hızlı ve YouTube videolarını indirmek için çok miktarda sistem kaynağı gerektirmiyor. Basic’in ücretsiz sürümü, Pro sürümüne göre yoksullaşmaz. YTD Video Downloader’ın ücretli versiyonu, birden fazla dosyayı bir defada indirip dönüştürmenize izin verir.

YouTube hakkında birkaç kelime

YouTube şu anda şimdiye kadar oluşturulmuş en popüler web sitesidir. Bu, herkesin kendi videolarını yayınlamasını ve diğer kullanıcıların paylaştığı videoları akışını kolaylaştırır. Youtube.com 14 Şubat 2005 tarihinde etkinleştirildi. Hizmetin genel sürümü, resmi olarak ilk buluşmadan altı ay önce yalnızca Mayıs 2005’te piyasaya çıktı.

Facebook Video İndirme Programı YAPILAN YORUMLAR