Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

FlashGet 3.7 Full Türkçe

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Piyasadaki en popüler hızlandırıcılardan ve indirme yöneticilerinden biri yeni bir sürümle yeni geldi. FlashGet sürüm 3.0 Beta, indirmelerde bir gaz vermek ve her şeyi daha düzenli hale getirmek için çeşitli silahlarla geliyor. Uygulamanın önceden tanınmış ve tanınmış kalitesine ek olarak, daha fazla araç eklenmiş olup, indirme deneyiminiz daha iyi ve daha iyi hale gelmektedir.

FlashGet, indirme yöneticilerinin elit bir parçasıdır. Download Accelerator kadar etkili, Go! Zilla veya GetRight, diğerleri kadar ünlü ve yalan gibi görünüyor, ancak FlashGet, indirme hızınızı on katına çıkarıyor!

Açıklama

İndirdiğiniz dosyaları tutuşturmak için yeni FlashGet, onu kullanmanıza ve daha fazla uygulamaya entegre etmenizi sağlayan bir haber getiriyor. Sürüm 3.0 artık HTTP, FTP, BT ve Emule protokollerini destekliyor . Buna ek olarak, indirmeler için daha fazla hız vermenizi sağlayan P4S hızlandırma tekniği (Pass4sure) var.

Daha fazlasını ister misin? Herhangi bir ihlali ortadan kaldırmak için, FlashGet tarayıcınız için hala bir eklenti sunuyor ve neyse ki Firefox kullanıcıları bunu kullanabilirler, aynı zamanda tüm insanlar Renegade IE6, IE7 veya IE8’i kullanıyorlar. Programın yükleyicisine bir eklenti eklenmiştir, bu nedenle kurulumu tamamlayarak varsayılan tarayıcınız tanımlanır ve eklenti sunulur. Yükleme işlemini kabul ederseniz, indirme bağlantısını tıkladığınız andan itibaren bir seçenek daha sunulacaktır.
Ayrıca < chorme, safari, vs tarayıcılardada çalışmaktadır. hizlipro.com ailesi.

Arabirim

FlashGet arabirimi önceki sürüme kıyasla büyük ölçüde iyileşmiştir. Gölgeleme efektleri ve sekmeler, uygulamaya daha modern ve sezgisel bir görünüm kazandırır. Diğer benzer uygulamalarda zaten bulunan geliştiriciler için çok zekice bir balkon, ancak çok yararlı olan indirme olanaklarını, indirmeler, filmler, yazılımlar, müzik, torrent ve diğerleri – kategorilere göre ayırma imkanı. kullanıcı daha iyi organize etmek için.

 

FlashGet 3.7 Full Türkçe YAPILAN YORUMLAR