Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Gönder 1.0.0

Gönder 1.0.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Ev alış verişi cebinizde!

Android ve İOS işletim planlı tablet ve akıllı telefonlarda kullanılabilen Gönder mobil programsı, günlük hayatın yoğun temposunda alış veriş amacıyla vakit harcamak istemeyen kullanıcıların işine yarayabilecek bir çevrimiçi alış veriş programsıdır.

Gönder mobil programsında kullananlara çevrimiçi sipariş ve teslimat hizmeti verilmektedir. Gönder servisiyle anlaşmalı olan mağazalardan Gönder mobil programsına girerek ürün satın alabilirsiniz. Teslimat hizmetini de tekrar Gönder servisinin elemanları yapıyor. Hem de program üzerinden ister kapıda ödeme ister çevrimiçi ödeme yapabilirsiniz. Nakit, kredi kartı ve banka kartı opsiyonlarıyla ödeme yapmanız mümkün. Üstelik istemediğiniz ürünlerin teslim edilmesi durumunda de söz hususu ürünü teslim almayabilirsiniz. Bu halde sadece teslim aldığınız kadar ürünün bedelini ödersiniz.

Gönder servisinin internet versiyonundan başlattığınız bir alış veriş listesini mobil programdan da görebilir ve aynı listeye mafsala yapabilirsiniz. Gönder servisinde teslimat süresini da ideal olduğunuz saat dilimine ayarlayabilirsiniz. Hem de isterseniz dur-al noktalarından ürünlerinizi teslim alabilirsiniz. Son derece işlevli bir program olan Gönder ’i Google Play Store ’dan bedava olarak indirebilirsiniz.

Gönder 1.0.0 BENZER İÇERİKLER
Gönder 1.0.0 YAPILAN YORUMLAR