Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Huawei P20 Pro Fiyatı ve En önemli Özeliikleri

Huawei P20 Pro Fiyatı ve En önemli Özeliikleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Huawei P20 Pro Serisi Türkiye Satış Fiyatı Öğrenmek İster Miydiniz?

Arka kısmında tam 3 adet yüksek görüntü teknolojisine sahip olan kameranın bulunduğu Huawein serisinin yepyeni amiral gemisi P20 Pro modeli heyecanla beklenen fiyat tarifesi nihayet Türkiye piyasaları üzerinden duyuruldu. Tasarım özelliği bakımından diğer seriler ile hemen hemen aynı olan Huawei P20 modeli Türkiye cep telefonu piyasaları üzerinden 4999 tl üzerinden satışa sunulduğu resmi olarak duyuruldu.

Peki Huawei P20 Modelinde Ne Gibi Özellikler Yer Almaktadır?

  • Yeni modelin hemen ön kısmında 24 Mp kamera sistemi ile 6.1 inç özelliğine sahip olan ve çentikli yapıda bulunan ekran yer almaktadır.
  • Yeni Huawei P20 modelini özel kılan faktörlerden biri olarak da, Samsung Galaxy S9 serisi ile Galaxy S9 Plus serisinden farklı bir şekilde parmak izi tarayıcı uygulamasının telefonun hemen ön kısmında yer almasıdır. Ayrıca, göz ve yüz doğrulama gibi kimlik doğrulama uygulamalarının da yer aldığı Huawei P20 serisi, bu sayede kullanıcıların tercihi doğrultusunda çok çeşitli kimlik doğrulama teknolojisi ile karşımıza çıkmaktadır.
  • Buna ek olarak yüz tanıma sisteminin İphone X serisinden daha seri bir özelliğe de sahip olduğunu belirterek, parmak izi tarayıcısı özelliği bakımından da S9 serisini geride bırakmayı başarmaktadır.
  • Yeni Huawei P20 serisinde yer alan tek olumsuz özellik ise, cihazın ana ekran tuşunun maalasef ki bir dizi ekran gezinti tuşunun hemen alt kısmında yer almasıdır. Bu bakımdan parmak yapınızın iri olması durumunda, sıklıkla her iki tuşa da aynı anda basma olanağınızın oldukça yüksek olduğunu da belirtmekte fayda görmekteyiz.

Yeni Huawei P20 serisi incelemek va satın almak açısından yetkili satış mağazasını ziyaret etmeniz yeterlidir.

Huawei P20 Pro Fiyatı ve En önemli Özeliikleri YAPILAN YORUMLAR