Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Ibotta

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Ibotta, en sevdiğiniz markaları en sevdiğiniz mağazalardan satın almak için para kazanmanın ücretsiz, eğlenceli ve kolay bir yoludur.

Ibotta’yı benzersiz kılan nedir? Daha iyi bir soru olabilir…. Ibotta’yı eşsiz kılan nedir? En sevdiğiniz marketlerde, perakendecilerde ve çevrimiçi mağazalarda, her zaman güncellenen özel indirimler sunuyoruz. Ve diğer teklifler, kuponlar ve indirimlerle çalışıyoruz, böylece alışveriş yaptığınız her zaman en iyi teklifi alacağınızı biliyorsunuz.

İadelerinizin kilidini istediğiniz zaman, istediğiniz yerde açabilir ve sonra alışveriş yaparken kullanabilirsiniz. Mağazada Ibotta’yı geri ödeme için mi kullanıyorsunuz? Mükemmel. Eve gelene kadar beklemeyi mi tercih ediyorsun? Ya da telefonunu unuttun mu? Bu da işe yarıyor! Mağaza içi alışverişlerde bile alışverişten sonra indirim kazanın.

Ve kazandığın para… evet – gerçek para. Bunu PayPal ve Venmo ile banka hesabınıza ekleyin. Veya doğrudan Starbucks, iTunes veya diğer önde gelen perakendecilerin hediye kartlarına dönüştürün.

Ibotta BENZER İÇERİKLER
Ibotta YAPILAN YORUMLAR