Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Guide for Moto Rider GO: Highway Traffic Pro

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Moto Rider GO: Karayolu Trafiği yoğun trafikte bir motosiklet kullandığınız ilk kişi sürüş oyunudur. Amacınız, mümkün olan en iyi puanı kazanmak için tüm araçlardan kaçınırken elinizden geldiğince çabalıyor olmalısınız. Ve elbette diğer araçlar sadece bir saç ile sesi daha da fazla puan verir.

Binmek için altı farklı motosiklet var ve her biri tamamen özelleştirilebilir. Bisikletinizin gövdesi için düzinelerce farklı desen ve birkaç renk boya arasından seçim yapın. Ayrıca, motosiklet teknik özelliklerinizi aşamalı olarak geliştirebilirsiniz.

Moto Rider GO: Karayolunda Trafik’in kullanabileceğiniz dört farklı ayar vardır: banliyöleri, çölleri, karları ve geceleri bir şehir. Açıkçası, beklendiği gibi, giderseniz ayarların kilidini açmak zorundasınız.

Moto Rider GO: Highway Traffic pro, tamamen farklı oyun deneyimi için farklı kontrol sistemleri sunan eğlenceli bir 3D yarış oyunu.

Özellikler:
* 7 adet yüksek performanslı motosiklet arasından seçim yapın!
* Aşırı 3D görsellerin keyfini çıkarın!
* Zorlu zorluklarla yeteneklerinizi kanıtlayın!
* Hızınızı yükseltin, seviyenizi kırın ve ekstra yaşam ekleyin!
* En sevdiğiniz motosiklet kategorisini seçin: helikopter, çapraz veya süper bisikletin!
* 4 farklı modda 4 benzersiz yeri keşfedin!
* Çevrimiçi leaderboard’lara hak verin!
* 23 başarıları kilidini!
* Bisiklet ayar seçeneklerini keşfedin!

Aradığınız tek Moto sürücüsü karayolu trafik Rehberi budur, çünkü şu anda hala çalışmakta olan sadece kesmek bu, yalnız sürümüdür. Oyunun zorlu yolundan kaçın ve görevlerinizi eskisinden çok daha hızlı halledin. Moto binicisinin bu yeni sürümü ile karayolu trafiği gidin Hileler oyunu çok daha ilginç olacak ve bir sürü yeni şey keşfedeceksiniz.

Moto binici otoyol trafiğini oynamayı sever misiniz? Doğru yere geldiniz. Programcılarımız uzmanlık seviyesi, sınırsız kaynak ve diğer bonus özellikleri elde etmek için mükemmel bir kesici oluşturma aracı oluşturdu. Moto binici kılavuzu, karayolu trafiği yanlısı gidin ve hileleri herhangi bir yazılımı indirmeniz gerekmez.

Moto binici otoyol trafik yanlısı gidin, Moto binici otoyol trafik ipuçları gidin, Moto binici otoyol trafik kılavuzu gidin, Moto binici otoyol trafik aracı gidin.

Moto Rider GO Otoyol Trafiği için basit fakat sonra size çok avantajlı bir uygulama kılavuzu gösteriyoruz. Bu uygulamayı indirdiğiniz için teşekkür ederiz.
Uygulamayı bu kadar basit yaptık, bu yüzden fikir alacağınız bu uygulamayı indirin.

Şimdi bu uygulamayı indirin!

Yasal Uyarı:

** Bu, Moto Rider GO Otoyol Trafiği için kılavuzdur! Bu resmi olmayan bir uygulamadır, GUIDE istemiyorsanız indirmeyin! . Sorunlarınıza birçok çözüm vereceğiz.

** Rehber uygulaması sadece!