Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Panther Family Sim

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Vahşi Panter’in hayatına dalın !
Arkadaşınla birlikte ava ! Oluştur aileyi ! Breed yavruları ! Yükseltme ev ! Ve bu panther simülatöründe çok daha fazla!

Büyük ve tehlikeli yerler keşfedilmeyi bekliyor! Kendi Panter Aileni kaldır! Eğer gerekir böylece yavrularını ilgi çok ihtiyacımız onları beslemek ve onlarla oynamak onlar da dahil olmak üzere müthiş yükseltmeleri her türlü (kimse yok rahatsız edecek!) Güzel bir ev Sevgilinize ve yavrularını ile up.Live büyümek kadar barınak, cennet köprüsü, muhteşem göl ve eski dinozor Chee-Rexbones! ve çok daha fazlası (23 öğe)
Buffalo, Dromader, Fil, Balık, Flamingo, Gazelle, Yırtıcı, Keçi, Gorilla, Hippo, Hyena, Leopar, Aslan, Aslan, Tavşan, Rakun, Rhino, Kaplan, Kurt ve Zebra da dahil olmak üzere düşmanların çoğunu yeni yerlere gelecektir. yakında! Bu oradaki en iyi ve eğlenceli panter simülatörü!

AİLEN SİMÜLATÖRÜN ANA ÖZELLİKLERİ: 

BİR PANTHER AİLEDEN KENDİ İLE YÜKSELTİNİZ
– Ailenizi başlatın. Samanınızı kaldırmak için ruhbanınızı bulun. Çocuğunuza dikkat edin: Onları ağzına alın, besleyin ve nasıl savaşılacağını öğretin
– Aile üyelerini derilerini değiştirmek için özelleştirin
– Eşinizle avlayın böylece yavrularınız hiç aç olsun! Onlarla oynamak böylece daha da büyür! Hastalandıklarında iyileştirin! Ve bu panter simülatörüne çok daha fazlası geliyor!
– Çocuklar büyümüş kendi kendilerine vahşi doğaya gidelim hale zaman

HARİKA EV
panter ailesinin orta kısmı ev sahipliği yapmaktadır. Müthiş bir evde yaşayın! Ev, aileniz için güvenli bir yerdir. Kimse seni orada rahatsız etmeyecek. Cennet köprüsü, usta Chee’nin heykeli ve çok daha fazlasını içeren 23 farklı öğeyle yükseltin !

FANTASY RPG GAMEPLAY
– Farklı saldırı sayısı ve özel yetenekler: korku atağı, stealth saldırısı, avın üzerine vurma
– Maceralar ve zorlu maceralar: karakterinizi ve evinizi geliştirmek için deneyim ve para kazanmak için eksiksiz görevler
– Farklı görevleri tamamlayarak kazanımların kilidini aç
– Bu ailenin simualtor’unda ailenin yanında farklı biomlarla avlayabilirsiniz: ormanda, çöl ve çok daha fazlası yakında gelecektir!
– Yüzme , eğik çizgi ekleme ve keskin nişancı saldırısı gibi karakterlerin kilidini aç

GÜNDÜZ GECE CYCLE
– Beklenmedik hava şartlarına sahip gerçek ve gece gündüz çevrimi bekliyor! Gece avlanırken dikkatli olun. Bazı canavarlar daha güçlü, diğerleri daha hızlı olabilir! Gece görüş yakında gelecek!
– Geceleri kayıp olsaydınız, gece gökyüzünde takımyıldızı ile daima eve dönüş yolunu bulabilirdiniz.

ÇOKLU KONUMLA 3B DÜNYAYA ÇARPICI
Muhteşem çarpıcı 3D dünya keşfedilmeyi bekliyor! Panter arkadaşınız ve panter ailesi, sizi adada ve çöl bölgelerinde bekleyen her türlü sürpriz keşfetmenize yardımcı olacak! Yakında bir sonraki güncellemelerde vahşi orman ve ormanlar gibi müthiş yerler geliyor! Bu aile simmesinden sıkılman mümkün değil!

LEADERBOARDS çok yakında çıkacak
– Liderler en iyi oyuncuları seviyesine göre sıralarken , deneyim ve altının gelmesi bekleniyor!

Böylece güncellemeleri kaçırmazsınız ve yeni oyunlar bizi takip ediyor!

Panther Family Sim BENZER İÇERİKLER
Panther Family Sim YAPILAN YORUMLAR