Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Hizlipro.com

Programming Hub

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Programlama Merkezi, her yerde, her zaman, en iyi programlama dillerini öğrenmek için tek elden çözümdür!

Çok sayıda programlama örneği, eksiksiz ders materyali ve uygulama için derleyici sayesinde, tüm programlama ihtiyaçlarınız günlük uygulama için tek bir uygulamada paketlenmiştir.

Ne tüm programlama dillerini öğrenebilirsiniz?

*C Programming:
*C++:
*Java:
*Ruby:
*HTML:
*Javascript:
*CSS
*VB.net
*C# (C Sharp)
*Python 2.7
*Python 3
*Linux Shell Scripting
*R Programming
*Swift
*Jquery
*Assembly 8086

Ne gibi özellikler var?
* ÖRNEKLER: 17+ dilde 1800’den fazla program ve sayım, Programlama merkezi, pratik ve öğrenim çıktısı ile önceden derlenmiş programların en büyük koleksiyonlarından birine sahiptir. Kullanıcıların geribildirimlerine dayalı olarak düzenli olarak program havuzunu güncelleriz.

* DENETLEYİCİ: HTML, CSS, Javascript, herhangi bir internet bağlantısı gerekmeden öğrenmek ve uygulamak için çevrimdışı derleyiciye sahiptir.Ve java, c programlama, c ++ gibi diğer diller için de akıllı telefonunuzdan kodlama becerilerinizi her zaman artıracak çevrimiçi konsol derleyicisine sahibiz, herhangi bir yer.

* DERSLER: Öğrenmenizi daha da ilginç hale getirmek ve daha az sıkıcı hale getirmek için uzmanlarımız, dilin daha iyi öğrenilmesine yardımcı olacak kesin ve doğru ders materyali hazırlamıştır.Bu, kavramları anlamak ve derleyiciyi kullanarak kodlamaya başlamak için en iyi yerdir Bu bölüm sınava girmeden önce gözden geçirilecek en iyi yerdir.

* RÖPORTAJ SORULAN SORULAR: Bu, kullanıcının geribildirimine dayanarak sunduğumuz en son özelliklerden biridir. Kullanıcılarımızdan olumlu tepkiler aldı. İşe hazırlanmanıza yardımcı olacak programlamayla ilgili görüşme soruları içeren iyi bir koleksiyona sahiptir.

Öğrenme deneyiminizi geliştirmek için diğer özellikler şunları içerir:
1. Programları Arkadaşlarla Paylaşın.
2. Çevrimdışı Kullanım (bir kez bir dil indirildiğinde, uygulama çevrimdışı çalışır).
3. Programlar için Hızlı Arama.
4. Yeni programlama örnekleri ve ders içerikleri ile Periyodik Güncellemeler.
5. Geri bildirim ve yeni program ekleme talebi.

Programming Hub BENZER İÇERİKLER
Programming Hub YAPILAN YORUMLAR