Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

RuneScape 2.2.4

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Oradaki en popüler ve en talepkar sanal dünyalardan biri olarak kabul edilen RuneScape, bir fantezi arazisinde yer almaktadır ve dünya çapında milyonlarca oyuncuya sahiptir. Bu ‘çok oyunculu oyun’ şimdi bir Windows yüklemesi için hazır ve yeni görevler, zorluklar ve içeriklerle ayda iki kez güncelleniyor.

RuneScape’in yaratıcıları, oyuncuların ilgileri ne olursa olsun, oyunlarının herkese uygun bir şeyler sunduğunu vaat ediyor. Karakterler balıkçılık, zanaatçılık, yemek pişirme ve çiftçiliğin yanı sıra diğer birçok görevle de ilgilenebilir. Bu Tolkienesque ortamında kendi evinizi inşa edin ve bakımını yapın.

Anahtar özellikler:

  • Devasa çok oyunculu.
  • Büyük oyun haritası.
  • Sürekli güncellenen.
  • 100’den fazla görev.
  • 20+ eşsiz yetenek öğrenmek.
  • Ücretsiz ve güvenli indir.
  • Mükemmel kullanılabilirlik

Bugün bile, RuneScape en çok erişilen ve en çok tercih edilen sanal dünyalardan biri olmaya devam ediyor. Genellikle 11 ila 18 yaşları arasındaki oyuncular, çeşitli manzara ve deniz manzaralarındaki kasabaları, zindanları, ormanları ve ilgi çekici binaları keşfedebilir. Böyle geniş ve açık bir harita ile, oyun asla eskimemelidir.

Bu ayarlarda, oyuncular sanal hayatlarını sürdürebilirler. Sadık izleyicisine göre, RuneScape’in ana çekiciliği bu; maddi dünyadan kaçış. Burada oyuncular normalde tanımlayamadıkları karakterler ve kişilikleri yaratabilirler.

Genel olarak, RuneScape’in ünü kendisi için konuşur. Guinness World Records’un dünyanın en büyük ve en güncel ücretsiz ‘büyük çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu’ (MMORPG) olarak tanınmasını kazandı. Ayrıca, 200 milyonun üzerinde hesap açmış olan marka ile geçmiş, şimdi ve geleceğin oyuncuları için özel anılar sunuyor.

RuneScape 2.2.4 BENZER İÇERİKLER
RuneScape 2.2.4 YAPILAN YORUMLAR