Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

SnapTube APK – Android Uygulaması

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

SnapTube, Android için güçlü bir indirme yazılımıdır ve herhangi bir web sitesinden ücretsiz video ve ses dosyası indirmenize izin verir. Google, Google Play mağazasındaki hiçbir YouTube indiricisine tolerans göstermediğinden, size indirmek için resmi SnapTube APK’sini sunuyoruz.

SnapTube APK – Android Uygulaması
SnapTube APK – Android Uygulaması
Ücretsiz SnapTube Android uygulamasıyla, YouTube, Vimeo veya Dailymotion gibi platformlardan videoları kolayca indirebilirsiniz. İstek üzerine, ses parçasını da çıkarabilir ve böylece şarkıları ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

SnapTube: Android için Kapsamlı Video İndirici

Uygulamanın başlangıç ​​sayfasında, önceden seçilmiş video portallarına yönlendiren güzel döşemeler bulacaksınız. Yukarıda belirtilen klasiklere ek olarak, bunlar LiveLeak, Funny veya Die veya Vuclip gibi web sitelerini içerir. Resmi olarak desteklenen portalların bir listesi için üreticinin web sitesine bakın – ancak bizim kontrolümüzde diğer video sitelerini de kullanabildik. Kendi video portallarınızı eklemek için sağ alttaki artı simgesine dokunun.

SnapTube, kaydırarak erişebileceğiniz beş sekmeye ayrılmıştır. Böylece bir bakışta popüler videolar, en iyi videolar, Full HD videolar ve “Eğlence” veya “Müzik” gibi kategorileri bulabilirsiniz. Tabii ki, zaten somut bir fikriniz varsa doğrudan belirli bir videoyu da arayabilirsiniz.

Ancak SnapTube kendi aramasını sunar – bireysel video portallarına geçmeniz gerekmez. Aradığınız videoyu bulduktan sonra, kırmızı oka dokunun ve videoyu indirmek için ihtiyacınız olan tüm seçenekleri edinin. 144p – Ultra-HD çözünürlükteki tüm videoları indirebilir, alternatif olarak sadece MP3, M4A veya WEBM formatında ses dosyasını indirebilirsiniz.

SnapTube APK – Android Uygulaması BENZER İÇERİKLER
SnapTube APK – Android Uygulaması YAPILAN YORUMLAR