Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Hizlipro.com

Sololearn

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

SoloLearn ile Kanunu’na öğrenin.. Temellerini öğrenmek veya mevcut becerilerini ilerletmek için kod öğrencilerin hızlı büyüyen küresel topluluğuna sizde katılın. Programlama dünyasında öğrenme yalnız veya eşler arası etkileşimi yoluyla yeni bir seviyeye ulaşmak.

SoloLearn ile Öğrenme FREE! Uygulama içi satın alma yok. Reklamsız.

Bizimle, bilgi olabilir HTML , CSS , JavaScript , PHP , C ++ , Python , Java , C # , SQL , Swift , JQueryve Yakut .

Daha iyi korumak ve öğrendiklerinizi geliştirmek ve becerilerini geliştirmek için herhangi bir cihaz üzerinde pratik topluluk etkileyenler izleyin. Topluluğumuz kod kadar kolay ve muhtemelen alabilirsiniz gibi mobil öğrenme yapar.

SoloLearn ile şunları yapabilirsiniz:
• ÖĞRENİN kısa interaktif metinler ve eğlenceli takip sınavlar yoluyla giderek kavramları programlama. Şu anda, ileri düzeylere, aracı kuruluşlar için temel aralığı 900 aşkın konu, 12 programlama disiplinleri kapsamaktadır.

• KOD! Koduna öğrenmenin en iyi yolu koduna oldugunu! Herhangi bir cihazda, çekirdek dersler yoluyla veya tek başına bir etkinlik olarak giderken – Bizim güzel tasarlanmış kod editörü mevcut yasasında değişiklik yapmak veya yazmak ve kendi özel kodunuzu derlemek saglar. Ne kadar çok oynarsanız, o kadar iyi olsununuz ..!

• Bizim göz atın Q & A tartışmalar yardım almak için, ya da akran SoloLearners öğrenilmesini artırmaya yardımcı olmak.

• OYNA ve baş kafaya oyunlarda diğer öğrencilerin meydan okuyarak yeteneklerinizi test edin.

Sololearn BENZER İÇERİKLER
Sololearn YAPILAN YORUMLAR